Naše dovolená

Je logické, že když si člověk založí nějakou společnost anebo firmu, tak chce, aby mu to vycházelo a aby mu jeho firma či společnost pěkně šlapala. Každý člověk chce, pokud podniká anebo je živnostník, aby mu jeho živnost, společnost či práce vydělávaly peníze. A je logické, že si živnost neděláte jenom tak pro srandu králíkům. Každý chce vydělávat peníze. A v dnešní době je to takové, že opravdu každá koruna se člověku hodí, protože všechno je v poslední době drahé a já si myslím, že tohle ještě nekončí. Protože zdražovat se bude úplně všechno. A mě to někdy přijde, že se zdražuje snad úplně každý den. Jednou si koupím rohlík za tři koruny a druhý den už stojí čtyři nebo pět korun.

Děti chtějí svou společnost.

Tak je to docela šok. A navíc pak ty energie. To musím říct, že jsem ještě nenašla žádnou společnost, která by si nestěžovala na ceny energií. Taky jsou pak různé společnosti, které zase nemůžu pochopit, protože je drahé pečivo. Sice chápu, že pečivo je hodně dobré a rychle se člověk toho nají, jenomže když to tak vezmu, tak podle mě jsou důležitější energie. Protože energie potřebujeme k tomu, bychom se ohřáli nebo taky vařili. A jak chcete vařit bez energií? Je logické, že bez energie se snad žádná domácnost neobejde. Proto si taky ale dejte opravdu hodně záležet na tom, od jaké společnosti odebíráte energie. Přeci chceme všichni ušetřit, abychom si pak mohli něco pěkného koupit. Pamatujete si ještě, jak jste na tom byli třeba před třemi lety? To ještě ty energie nebyly tak drahé, tak jsem taky mohli více cestovat.

Na dovolené to bylo skvělé.

I já jsem velmi ráda cestovala. A to někdy i sama, ale většinou s přítelem nebo pak i s dětmi. bavilo mě jezdit takovou společností, která slibovala, že se na dovolené či výletě nebudeme nudit. Byla jsem ráda, když to společnost dodržela a třeba u moře jsme se s přítelem cítili opravdu jako v pohádce., Nikdy nezapomenu na naše první Chorvatsko. bylo to asi před osmi lety a bylo to dokonalé. Byli jsme tam s přítelem tři týdny, a to tak rychle uteklo, že mi to přišlo jako pár dní. No, když je to někde příjemné, tak to rychle mizí. Ale už je to tak. Záleží taky na společnosti, jak je kvalitní a taky jejich služby.

Doporučené články