Rubriky
Muži

Muži a zahraničí

Pokud je věc, která mnohem více láká muže, než ženy, pak je to nejen život, ale také práce v zahraničí. Mnoho žen o něco takového příliš nestojí, protože jsou nastaveny tak, že je potřeba fungovat způsobem, že si najdou manžela, vytvoří společný domov, děti a vše bude tak, jak by mělo být. Dnešní muži už nejsou takoví, jako byli dříve a mnohem více je láká být v zahraničí, než v republice, odkud pocházejí a to ať už z důvodu většího finančního ohodnocení nebo z toho důvodu, že než dojde k tomu, že se usadí, chtějí toho poznat co nejvíce.

muž a telefon

Jestliže spolu dva lidé chodí a chtějí spolu být i do budoucna, je potřeba to nějakým rozumným způsobem vyřešit. Pokud chce člověk fungovat v zahraničí po dobu jednoho roku, jistě nebude mít druhý z partnerů problém rok na daného člověka počkat. Pokud chce ale člověk v zahraničí již zůstat nebo po dobu pobytu zjistí, že je to pro něj ideální místo pro život, druhý partner bude čelit velkému rozhodnutí a tím bude to, zda zůstane na místě, na kterém nyní žije a nebude mu zbývat nic jiného, než se podívat po někom jiném, kdo by pro něj mohl být partnerem na celý život, nebo odjet za partnerem do zahraničí a vyzkoušet si, zda by byl schopen i on sám v zahraničí fungovat a zda by si na nové prostředí zvykl.

muž a práce

Je možné, že daný člověk zjistí, že zahraničí pro něj nebude a tak se vrátí a bude si muset časem najít někoho, s kým se mu povede založit rodinu. V případě, že by neměl problém v zahraničí fungovat, určitě se dá zařídit přestěhování a časem i občanství. K zahraničí opravdu tíhnou více muži, než ženy a tak je nejčastěji v pozici toho, kdo se má rozhodnout, zda zahraničí ano nebo ne, žena, pro kterou to rozhodně nebude jednoduché. Pro lásku je schopen člověk obětovat mnohé, ale je potřeba, aby také člověk myslel hlavně na sebe a na to, co je pro něj nejlepší.

Rubriky
Muži

Jednou z oblíbených poloh při sexu se může stát i višnička

Višnička

Kdysi dávno se název této polohy objevil v jednom z erotických časopisů. Svým způsobem připomíná polohu „misionářskou“, ovšem klasický „misionář“ je poměrně nudný, resp. cílí výhradně na sledování obličeje a horní části trupu, které jsou v této fázi nejdostupnější. U misionáře si přijdou na své zejména muži „horňáci“, kteří tu mohou sledovat pohyb ňader při vsouvání penisu do vagíny, což je dokáže ještě více vzrušit a dovést až ke slastnému orgasmu.

višnička na ženském těle

Výhody višničky – u polohy „višnička“ je ve hře více faktorů. Dívka leží na zádech a muž do ní vniká ve stoje nebo v kleče s tím, že má její chodidla opřená na ramenou či na prsou, tím je průnik velmi hluboký, a to se ženám bude určitě zamlouvat. Zároveň s chodidly zapřenými o tělo mají muži možnost sledovat celé partnerčino tělo ve své kráse. Mohou lépe pozorovat krásná stehna, zčásti i hýždě, zakřivení boků, sledovat ňadra i s pupíkem, která spolu s vagínou vytváří jakousi repliku obličeje (ňadra jsou oči, pupík nos a vagína ústa).

nahá dívka

Milovníci chodidel – při této poloze jsou dívčí nohy opřené o horní partie mužova trupu, ale lze je opřít i jinde, podle toho, jak to oběma partnerům vyhovuje. Změnou polohy nohou se muži dostává více pozornosti sledovat je při pohybu a zároveň mít možnost laskat erotogenní zóny na chodidlech. Některým ženám vyhovuje, když jim muži líbají chodidla, laskají je jazykem, a díky mnoha nervovým zakončením to vyvolává velké vzrušení a rozkoš. Podobně, jako např. při análním sexu, kde je v konečníku také mnoho nervových vláken.

Ženská chodidla mohou být také vynikající volbou u předehry před pohlavním stykem, mnoho dívek a žen si libuje, když jim partner poskytne jemnou masáž, která navozuje uvolnění, snižuje napětí a působí jako perfektní antistres. Zároveň je růžová barva chodidel určitou výzvou k sexuálnímu vzrušení, jistě není náhoda, že muže nejvíce vzrušuje na ženách právě růžová barva, tedy zejména na rtech, obnažené vagíně, prsních bradavkách a také na bosých chodidlech.

Rubriky
Muži

Car mnoha profesí

Dalo by se říci, že krutost doprovázela většinu ruských panovníků. A nejen ruských. Jedním z takto proslavených byl i Petr Veliký. Pokud bychom ho ale zaškatulkovali pouze mezi tyrany, pak bychom mu dost ukřivdili. Petr Veliký byl nesmírně pracovitý a také vzdělaný člověk. o   Jeho nástup k moci byl roku 1682 však lemován krví.
o   To ovšem nebylo jeho dílem.
Samotný Petr byl velice všestranný a nadaný. Bavila ho manuální práce. Ve svých dvanácti letech byl zdatným tesařem i kameníkem. Byl skutečně zručným řezbářem dřeva a slonoviny. Co ho nebavilo, bylo paradoxně panování. Petr velice rád cestoval. Chtěl, aby se jeho země přizpůsobila západní kultuře, kterou obdivoval.
–         Několik měsíců strávil v utajení v Nizozemí, kde se věnoval stavění lodí.
–         V přístavu Zaandam pracoval jako lodní tesař.
Stýskal se s významnými osobnostmi jak uměleckého, tak i politického a vědeckého světa. Chtěl, aby vzdělaní a osvícení lidé přijeli do Ruska a pomohli mu modernizovat jeho celkem zaostalou zemi.
královský trůn
 

Byl tesařem i katem

Je až neuvěřitelné, jaká řemesla si ruský car vyzkoušel a některé z nich i docela zdatně osvojil. Zmínili jsme se o lodním stavitelství, tesařství, kamenictví. On byl ale také zručným ševcem, soustružníkem, kovářem. A co je asi nejvíce překvapující, pustil se i do lékařství. Vyzkoušel si některé chirurgické a zubařské zákroky, aktivně se zúčastnil pitev zvířecích i lidských těl, a dokonce si vyzkoušel i práci kata.
o   Proč je tedy označován za krutovládce?
socha muže na koni
–         Své reformy se snažil vnuknout ruskému lidu mnohdy z pozice síly.
Když například chtěl prosadil módu hladce oholených tváří, nechával své vousaté mužiky holit násilím. Nejhorším činem ale určitě zůstává umučení vlastního syna, o kterém se dozvěděl, že proti němu chystá vzpouru. V Rusku měli prostě s těmi vztahy otec – syn asi docela problém.