Krása je velmi relativní

Ženy toužily být krásné už od nepaměti. Móda tedy nepředstavuje rozhodně fenomén posledních sto let. Své módní trendy měla každá civilizace. Vzácné látky a šperky od nepaměti představovaly skvělé obchodní atributy a nekonečné karavany procházely z Evropy až do daleké Číny. Pro krásu ženy neváhaly a neváhají trpět. Krása plná utrpení, kdy se žena tváří jako že je naprosto v pohodě, protože je krásná a nic víc není podstatné.
Muži samozřejmě milují krásné ženy. Nicméně krása je velmi relativní.
 

Plastická chirurgie vše nespasí

Elegantní dáma o sebe samozřejmě dbá a nenechává nic náhodě. Nicméně na druhé straně sází na přirozenost. Móda není tak důležitá, pokud Vám chybí styl. Je to až příliš patrné na některých bohatých dámičkách, které neváhají investovat do nákladných plastických operací, které se ovšem tu a tam příliš nevydaří. Vzpomeňme na neslavně slavnou Jocelyn Wildenstein přezdívanou jako kočičí žena. Tato dáma vypadá velmi ohavně a bohužel není jedinou hříčkou v rukou plastických chirurgů.

Zkrátka umění žít a stárnout rozhodně není snadné.
Nic proti plastické chirurgii, jsou situace, kdy je její použití adekvátní, například žena, pro kterou je krása kapitál (zpěvačka, herečka, modelka), potřebuje pozastavit čas a lze tedy její důvody chápat.

V současné době ovšem existuje celá řada neinvazivních metod, že je rozhodně na místě se informovat o těchto možnostech.

Operativní zásah přece jen představuje přece jen velký zásah do organismu, a pokud existuje jiné efektivní řešení, je zapotřebí ho zvážit. Jaké jsou neinvazivní léčebno-kosmetické metody?
 

  • Neinvazivní liposukce tzv. kryolipolýza
  • Neinvazivní face-lifting
  • Omlazení vlastní krevní plazmou
  • Lymfodrenáže

 
Informovat se u odborníků a nic nepodceňovat. I krása tvoří součást našeho zdraví a zasluhuje si tedy mimořádně zodpovědný přístup. Proto nic nepodceňujte. Mnoho žen (i mužů na to totiž doplatilo).

Doporučené články