Dovolená s tchýní

Jsou ženy nebo muži, kteří mají dobrý vztah se svou tchýní, ale rozhodně se najdou i tací, kteří o své tchýni nemohou říct kladné slovo, protože na nich nenašli nic, co by za kladné slovo stálo. Lidé jsou dnes všelijací a je možné narazit jak na lidi, kteří vám budou sedět, tak i na lidi, kteří vám rozhodně sedět nebudou. S něčím takovým je potřeba počítat. Člověk se sám musí rozhodnout, jaký přístup k lidem zaujme. Rozhodně ale není dobré dělat si nepřátele, protože by vás něco takového mohlo doběhnout a to klidně nehezkým způsobem. Někdy člověku nezbyde nic jiného a to například v případě tchýně, než držet zavřenou pusu a myslet si své, pokud si s ní nechcete vybudovat špatný vztah.

kufr s věcma

Vše může jednou dojít do bodu, kdy vám vaše drahá polovička navrhne, že byste mohli vzít s sebou na dovolenou maminku daného člověka. Jestliže máte s tchýní opravdu problém, je jasné, že z něčeho takového nebudete mít vůbec radost. Jestliže opravdu nemáte kladný vztah se svou tchýní, měli byste vaší partnerce nebo partnerovi vysvětlit, že to není dobrý nápad a to zejména, pokud si chcete dovolenou užít a nechcete se ničím stresovat. Některé tchýně opravdu dokáží udělat z mouchy velký problém a pokud je zrovna ta vaše přesně tenhle typ, bude vhodné vaší drahé polovičce vysvětlit, aby se nezlobila, ale že něco takového opravdu nechcete.

kabelka s věcma

Jestliže ale máte s danou tchýní dobrý vztah, jistě by to pro vás až takový problém nebyl. Pokud si chce ale člověk užít dovolenou, bude nejlepší, pokud na ni pojedete pouze ve dvou. Vaše polovička jistě něco takového pochopí, pokud jí něco takového vysvětlíte. Někdy je opravdu lepší vyhnout se nepříjemnostem a to i v případě, že s tchýní nemáte problém. Mohlo by se klidně stát, že na takové dovolené by se něco našlo a vy byste se nedokázali udržet. Je lepší jet na dovolenou bez rodičů a to ať už jednoho nebo druhého partnera.

Doporučené články