Závislost na mobilu

Mobilní telefon je pro mě opravdu hodně důležitá věc. Mobilní telefon mám u sebe stále. Kdybych musela odevzdat někomu už nastálo mobilní telefon, asi bych se hodně zbláznila. Na mobilním telefonu jsem hodně závislá. Já o tom vím ale nevadí mi to. Myslím si, že opravdu mnoho lidí na celém světě je závislých na mobilním telefonu. Podle mého názoru je to už celá normálně. A ukažte mi nějakého člověka, které vůbec není závislý na ničím. Podle mého názoru je úplně každý člověk na naší planetě na něčem závislý a vůbec ani o tom třeba nemusí vědět. Třeba já hodně piji kafe.

Bez mobilu nikam nejdu.

A vypiji denně třeba pět anebo šest šálku kávy za den. Naštěstí mám nízký tlak, takže mě káva vůbec neubližuje. Navíc taky jsem četla, že pití kávy je opravdu výhodné a prospěšné pro krásu. Takže možná to je taky kvůli tomu, že vypadá opravdu hodně dobře. Nicméně ale abych se vrátila k mobilnímu telefonu, protože chci vám říct jeden příběh, který udělal můj syn. Já jsem synovi půjčila můj mobilní telefon, abych ho zabavila, protože jsem si musela přes počítač udělat nějakou práci. Mobilní telefon trošičku zapatlal od jogurtu. Tak jsem synovi řekla, aby ho vyčistil. A víte, co syn udělal?

Mobil je pro mě důležitý.

Samozřejmě, že mobilní telefon vzal a dal ho pod proud vody v koupelně. Samozřejmě, že mobilní telefon nefungoval. Sice o mi jde zapnout, ale absolutně tam už nefunguje dotyk. Chtěla jsem ho dát opravit, ale oprava by stála prý čtyři tisíce korun. A nový mobilní telefon takový stojí pět tisíc korun. Takže jsem se na to vykašlala. Mrzí mě to, protože to mám skvělé fotografie, které už bohužel nikdy mít nebudu. Tedy alespoň už vím, že synovi nemám říkat, ať vyčistí mobilní telefon. Raději si svůj mobilní telefon čistím sama, a to jen vlhčenými ubrousky. Jde to, a navíc to taky skvěle vydezinfikuje mobil, kde se drží moc rády bakterie. 

Doporučené články