Mobil v práci

Mobilní telefon je v dnešní době považován za úplnou nutnost a taky za klasiku. Já opravdu neznám člověka, který by neměl mobilní telefon. I když samozřejmě existují lidé, kteří mobilní telefon vůbec nechtějí. Zjišťovala jsem potom, proč ho nechtějí. A dozvěděla jsem se, že jsou lidé, kteří nemají rádi moderní dobu anebo různé moderní vymoženosti a futurismus. Myslím si, že se jim říká a amšové. A ti prý žijí někde na kraji vesnice anebo v lese, kde vůbec nemají třeba žádnou elektřinu anebo další elektrotechniku a nebo mobilní telefon či například televizi. Abych se vám přiznala, já bych se bez televize a bez mobilu a bez počítače asi zbláznila, jsem již nato moc zvyklý. Já vím, že si říkáte, že je to o zvyku. Protože si vzpomínám, když jsem byla dítě, tak mi žádný mobil nebo počítač vůbec nechyběl. První mobil a počítač jsem měla asi ve svých třinácti anebo patnácti letech.

S mobilem obvolávám klienty.

A od té doby, Jsem už bez toho nemohla být. Opravdu asi závislá jsem na mobilu a na počítači začala být, když mi bylo dvacet let. Protože jsem začala pracovat v práci, ve wellness centru, kdy jsem potřebovala k práci každý den počítač. Taky s mobilním telefonem anebo pevnou linkou stále obvolávala své klienty, takže práce s touto technikou pro mě byla opravdu na denním pořádku. A taky byla jsem ráda, že alespoň znám tyto základy, které k práci potřebuji.

Mobil a tablet mám doma.

Navíc taky jsem se potom na kurzu díky práci dozvěděla, co to znamenají různé složité technické názvy. Takže potom jsem si do mobilního telefonu taky musela stáhnout různé aplikace, které mi pomáhaly komunikovat se zákazníky anebo zjišťovat různé informace, které k práci ve wellness centru potřebuji. Jako třeba například objednávky anebo rezervace. Taky spolupráce s mobilním telefonem je pro mě opravdu důležitá a potřebuji ji ke své denní práci. Taky pracujete, kde potřebujete mobil? 

Doporučené články