Mobilní telefony a úprava fotek

V dnešní době jsou mobily neodmyslitelnou součástí našich životů. Využíváme je prakticky ke všemu, bereme je všude sebou a když něco potřebujeme vědět, tak se radši zeptáme mobilů. Dříve jsme se na cestu ptali lidí, na příznaky a nemoci doktorů, pro věci jsme chodili do kamenných obchodů, vzpomínky jsme zaznamenávali přes kamery atd. Dnes je hold vše jinak. Když někam jedete, tak využíváte většinou mapy a navigace na mobilu. Když si chcete něco koupit, tak nakupujete online. Vzpomínky si zaznamenáváte na fotoaparát svého mobilu. Já bych se dnes chtěla zaměřit na aplikace, kde upravujete fotky, videa a mnoho dalšího. 

mobil

Existuje mnoho aplikací, které si můžete stáhnout zdarma nebo si nějaké lepší aplikace zaplatit. Nejvíce lidé hledají na úpravu fotek takové aplikace, kde se dá retušovat, něco odstranit, dá se tam dát filtr a jiné pomocné věci. Dále se pak hledají aplikace, kde si ze svých fotek můžete vytvořit koláž z více fotek, kterou pak můžete dát na nějakou z mnoha sociálních sítí. Existují přímo i aplikace pro vytváření obrázků na výběry na Instagramu či aplikace přímo na tvoření příběhů na Instagramu (buďto si najdete aplikaci, kde dáváte fotky, texty nebo aplikaci, kde píšete jen určitý text bez fotek). 

mobil

Co se týče videí, tak tam také najdete mnoho druhů, ať už placených či zdarma. Někde vás mohou nalákat zkušební verzí, kterou pak budete platit. V aplikacích pro úpravu videí lidé nejvíce potřebují vložení zvuku, nastavení délky videa či fotek, otáčení fotek a videí, vkládání textu a jiné věci. Najdete i aplikace, ve které si můžete vytvořit koláž nejen z fotek, ale také z videí. 

Mnoho lidí při výběru kouká na hodnocení dané aplikace a pročítá komentáře. Což je dobře, jelikož si určitě nechcete stáhnout aplikaci, která vám nakonec ani nejde spustit nebo vám do vašeho mobilního telefonu natáhne nějaký vir či podobné věci.

Doporučené články