Kvalitní počítač


V dnešní době počítač chce mít téměř každý. Bez počítače se nikdo neobejde, ale abych se přiznala, tak i já jsem blázen do počítačů. I když mám tablet a notebook, tak stále chci mít nějaký opravdu kvalitní počítač. Takový ten klasický stolní počítač. Ale opravdu s tenkou obrazovkou. A kdybych se vás zeptala, jaký máte počítač, tak chtěli byste opravdu nějaký kvalitní počítač, jako například MacBook anebo podobně?  Já vždycky sním a takovém Apple počítači, který je stolní. Takový tenký, který má také zvlášť klávesnici, protože takový krásný růžový Apple počítač, který je stolní, jsem viděla u své kamarádky a ona říkala, že s ním je maximálně spokojená.

Já mám ráda výkonné počítače.

Já už teď jsem spokojená s notebooky, stále se mi rozbíjí. Hlavně to otevírátko nebo ho mám stále zavirovaný. Takže jsem si také řekla, že kdybych si pořídila opravdu drahý počítač, který je stolní od Apple, že bych si také pořídila opravdu kvalitní antivir, protože já osobně se bez antiviru už vůbec neobejdu. Kolikrát jsem měla zavirované počítače a notebooky, že jsem se z toho málem zbláznila.

Chtěla bych stolní počítač.

A už tohle nechci zažít. Vždycky nechávám tak pět tisíc korun jenom kvůli tomu, abych odvirovat počítač u nějakého profesionála anebo odborníka, který se vyzná v počítačích. Takže jsem si řekla, že tohle už zažít nechci. Proto jsem si řekla, že nejlepší bude, když si pořídím opravdu kvalitní počítač a k tomu také opravdu kvalitní antivir. Jinak bych se asi zbláznila. Myslím si, že mnoho lidí právě dává přednost kvalitním věcem. A jak jste na tom vy? Také dáváte přednost tomu, aby hlavně počítač byl výkonný a kvalitní nebo je vám to jedno? Já dávám hlavně v první řadě na kvalitu. A myslím si, že nejsem jediná, kdo by chtěl mít hlavně kvalitní počítač, protože když si koupíte nekvalitní počítač, tak se vám bude opravdu často rozbíjet. 

Doporučené články