Peníze bez starostí

Každý z nás se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit peníze. Jenomže kam pro ně jít? Jako první vás možná napadne banka, jenomže tam se mnoho z nás už nejednou zklamalo, a proto se snažíme vymyslet jinou, lepší alternativu, abychom si usnadnili celé vyřízení a celou žádost předali do dobrých rukou, na místo, kde nás nezklamou.
vietnamské bankovky.jpg

Často banky nevolíme ani z toho důvodu, že zkoumají registry dlužníků a každý si jistě hned představí, jak je nepříjemné, zjistit až při žádosti o půjčku, že máte záznam v registru dlužníků, a proto v bance peníze nedostanete. Záznam totiž můžete mít už za jednou opožděnou platbu. Trapná situace, naštěstí je zde východisko. Nebankovní hypotéka bez registru je označení velice výhodného finančního produktu, který vám může pomoci z vašich finančních obtíží. Jak již název napovídá, jedná se o formu hypotéky, jenž nemá nic společného s bankovními institucemi. Právě nebankovní sektor je v posledních letech velice na vzestupu a poskytne výhodné a finančně zajímavé možnosti pro každého.
eurocenty.jpg

Spotřebitelský úvěr

Tento typ finančního úvěru je vhodný pro každého běžného spotřebitele, takže ať jste žena, muž či dokonce zletilý student, maminka na mateřské dovolené, důchodce či kdokoliv jiný například klasicky pracující zaměstnanec, můžete se na nás obrátit s žádostí o hypotéku. Zajistíme velice výhodné podmínky. Jedná se například o:
Ø Peníze až do výše 70% z odhadu nemovitosti.
Ø Finance pro každého, kdo o ně požádá. Nezkoumáme věk ani bonitu.
Ø Můžete mít dokonce záznam v registru dlužníků.
Ø Nevadí ani nízké příjmy.
Ø Splatnost od jednoho roku až na dobu 30 let.
Ø Žádné poplatky předem.
Ø Nízké měsíční splátky.
Ø Garantujeme nízkou úrokovou sazbu.
Ø S financemi můžete nakládat podle libosti. Jedná se o bezúčelnou půjčku.
Ø Můžete zvolit konsolidaci půjček, vyplatit se ze zástavy nebo z exekuce.
Ø Ručit můžete jakýmkoliv objektem, financujeme domy, byty, i družstevní byty, chaty, chalupy, haly, komerční objekty, garáže, sklady a mnoho dalšího.
Ø Expresní schválení do 24 hodin.
Ø Bez zbytečného papírování a náročného vyřizování.
Ø Jednoduché podmínky, rádi vysvětlíme, necháme čas na rozmyšlenou.
Ø Bezprostřední a rychlé jednání po internetu – online.

Doporučené články