Kabelky pro všechny příležitosti

Kabelky vystihnou každou ženu. Většina žen si navíc na krásnou kabelku opravdu potrpí, ať už se jedná o kabelku koženou, látkovou či z jiného materiálu. Kabelky prostě hýbou světem žen, jsou předmětem spousty debat a jedná se o velice častý dárek k narozeninám či k Vánocům. Jaké kabelky jsou na trhu?kožená kabelka
Kožené kabelky
Kožené kabelky jsou stálicí našeho šatníku. Většina žen má aspoň jednu, jsou totiž univerzální, dají se vzít jak do práce, tak na kafe s kamarádkou. Většinou jsou v černé, hnědé či červené barvě, v lesklé či matné úpravě. Výhodou kožené kabelky je, že vydrží poměrně dlouho, a pokud jsou kvalitní, tak vydrží i dlouho ve skvělém stavu. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.
Látkové a plastové kabelky
V posledních letech jsou velice oblíbené plastové kabelky, které mají různé barvy. Jedná se o kabelky větší, vhodné třeba pro maminky s dětmi jako taška na kočárek, která zároveň vypadá skvěle. Barvy jsou opravdu různé. Látkové kabelky jsou v poslední době také velice oblíbené, často jsou šité na míru u švadlen, dle požadavků zákaznice, která si kabelku objednala. Kabelka tedy může mít tolik kapes, o kolik máte zájem, barvy, jaké si přesně přejete, a velikostně bude také šitá přímo vám na míru.
Velice oblíbené jsou také crosbody kabelky, které jsou vhodné spíše pro praktické ženy, mají dlouhé ucho, které vám povede z ramena až na bok ke kabelce.luxusní kabelka
Luxusní kabelky
Která žena by si nepřála luxusní kabelku, která bude říkat, že je to právě ona, kdo si ji může dovolit. Luxusní kožené kabelky Lorooro jsou prostě snem každé ženy. Luxusní kabelky jsou většinou kožené, nebo v kombinaci s kůží a často za nimi stojí slavný návrhář, či slavná značka, která zaručuje, to že bude kabelka vypadat opravdu luxusně.
Ať se rozhodnete pro jakoukoli kabelku, je dobré se o ni dobře starat. Kabelku pravidelně čistěte a dbejte na to, aby se neválela někde po zemi.

Doporučené články