Co by žádná z nás nikdy neměla kupovat v seconhandu?

Určitě už jste se i vy někdy setkali s obchodem z druhé ruky. V poslední době se jich totiž vyrojilo opravdu hodně. Začínají ale tak trochu ubývat, jelikož se nabídky přesouvají na internet. Ničemu to ale nevadí, protože je stále kam chodit.
Tento trend se objevil už v devadesátých letech dvacátého století. Tento typ ošacení byl původně určen pro charitativní účely, který mělo putovat na západ evropských států. Najednou se ale ocitlo u nás a to i přesto, že bylo nošené, šlo, jak se říká, na dračku.
obchod s nábytkem
A právě z toho důvodu, že je těchto obchodů opravdu hodně, je možné vybírat a zjišťovat, který má to nejlepší zboží vůbec. Když se totiž na některé z nás objeví nějaký nový kousek, který měla původní majitelka na sobě pouze jednou, začne vyptávání, kde jsme tento parádní kousek sehnaly. Pak už to jde ráz na ráz. Velké nájezdy jsou hlavně v tu chvíli, kdy máme zjištěno, kdy se objeví nové zboží a následně hledáme a hledáme. I když se může stát, že za delší dobu nic nenalezneme, pořád hledáme a doufáme. Je ale potřeba dávat si pozor na věci, které bychom v secondhandu nikdy neměli kupovat .
stojan na oblečení
Nikdy byste neměli kupovat spodní prádlo. Je sice za hubičku, ale i přesto, že jej vyperete, nikdy nevíte, jestli někdo před vámi neměl nějakou kožní nemoc. S tím souvisí i pyžama, která mají zajímavý potisk.
Jestli se v sekáčích díváte po sukních, ty by šly, ale je třeba se podívat, jestli nejsou děravé. Tři stovky za několik děr nebo rozpáranou gumu tím rozhodně ušetříte.
Padly vám do oka nějaké pěkné ponožky? Dvakrát si to rozmyslete. Opravdu chcete riskovat plíseň?
Nebo co takhle pěkné kozačky, které u nás za dobrou cenu jen tak nepořídíte? Také nad tím raději přemýšlejte. Každý má navíc jiný tvar nohy, každý jinak došlapuje apod.
Nic špatného určitě není na nákupu halenky, svetru nebo kalhot. V těchto kusech se snad nic neschovává.
Je sice pravda, že je oblečení před nabídkou vyprané, ale je lepší jej i tak strčit doma do pračky.
Pokud si navíc koupíte nějaký pěkný kousek, který ještě navíc zkombinujete s něčím dražším, pak rozhodně budete za hvězdu.

Doporučené články