Nakupovat oblečení pro přítelkyni na About You je snadné, ale…

Narozeniny jsou příležitostí k oslavám již odmalička. Jako malé děti si přivykáme tomu, že v den výročí narození se zapalují svíčky na dortech, otevírá se šumivé víno (pro děti samozřejmě imitace bez alkoholu) a rozbalují se dárky. Jak stárneme, máme to s oslavami narozenin čím dál složitější, protože obdarovat malé batole je snadné, zatímco dospívajícího mladíka nebo dívku už vyžaduje důvtip a tvůrčí mysl.

dívka u moře

Snad nejobtížnější to mají mladé páry, které si na sebe začínají teprve zvykat, objevují v sobě i v tom druhém skryté vlastnosti a ctnosti, a v případě oslavy narozenin si musí dát velmi záležet nejen na občerstvení, ale zejména na vhodném dárku. Někdy stačí maličkost, která přinese radost, jindy může i velmi drahý dar přinést zklamání. Jednou z možností, jak namísto zklamání vnášet do svátečního dne více radosti, jsou internetové obchody s oblečením a obuví.

dívka v šatech

Zkuste to s About You

About You sleva Zelené slevy je obchod, kde lze nakoupit počínaje pyžamem a dámskými ponožkami až po slavnostní kostým a lodičky na podpatku velice jednoduše, z pohodlí domova. Nákupem vás provedou dostatečně výmluvné produktové fotografie a perfektní popis včetně složení materiálu, takže nákup se podobá okamžiku, kdy se pohybujete v kamenné prodejně. Jedinou nevýhodou je, že si výrobky nemůžete „osahat“ a vyzkoušet ještě před zakoupením, toto ale obchod řeší tak, že máte možnost výrobky zdarma vrátit či vyměnit za jiné, aniž byste hradili náklady na dopravu.

Na druhou stranu, pokud máte dobrý odhad a správné míry, většinou se vám podaří koupit to, co se vám líbí, na první pokus. Náročnější je to ale vždy u nakupování dárků, protože nejen, že musíte znát velikost, ale hlavně styl, oblíbenou barvu a osobní vkus, zkrátka musíte se do obdarované osoby více vcítit. Toto je zároveň pro mladé páry jakousi prověřovací zkouškou, jak dobře se znáte, a jak dobře umíte odhadnout myšlení a touhy toho druhého.

Doporučené články