Rubriky
Společnost

Jak poznat, že se mu líbíte ?

Jak poznat, že se mu líbíte? Sledujte těchto 17 znamení a budete mít jasno

Dnešní doba velmi přeje seznamkám, zvláště těm internetovým, ale s tímto vyvstává i jeden problém: píšete si s mužem a cítíte, že je ruka v rukávě. Jenomže právě zde se ukrývá onen pověstný zakopaný pes. Takto na dálku totiž nelze poznat skutečné sympatie. Nejlépe je poznáte při osobním setkání. Jenže na takovýchto seznamkách se často osobního setkání vůbec nedočkáme a pak jsme zklamány. Lepší je porozhlédnout se po okolí. Je možné, že zatímco pátráme po tom pravém na seznamkách, máme jej na blízku, často ho vídáme, možná je to kolega z práce, spolužák ze školy… Třeba chudák čeká, až si ho konečně všimnete. Pokud jste na seznamce dlouho a kýžený výsledek nepřichází, zkuste se seznámit offline. Třeba budete překvapené. Pokud si u nějakého muže nebudete jistá, zda se mu líbíte, přinášíme vám zde 17 jasných signálů, které muži vysílají, když se jim žena líbí. Pokud daný muž splňuje většinu, pravděpodobně se mu líbíte a je na čase začít jednat.

Opera Snímek_2021-10-19_151115_www.google.com

Často se vás „nechtěně“ dotýká

                1. Možná se to zdá jako banalita, ale dotyky opravdu mohou vyjadřovat pocity zalíbení. Muži to mohou projevovat skrze „nechtěné“ drcnutí, chycení za ruku, položení ruky na vaše rameno při konverzaci. Možností je spousta.

  1. Pamatuje si o vás veškeré detaily

Pokud jste se s ním alespoň několikrát setkaly a on si zapamatoval nějaký detail vaší předchozí konverzace, není to nadarmo. Pokud se mu líbíte, věnuje více pozornosti tomu, co říkáte.

  1. Kontaktuje vás na sociální síti

Zde ovšem zpozorněte. Jakmile se vás na nějaké sociální síti snaží oslovit nějaký muž, ne vždy to musí být váš nápadník. Dávejte si pozor. Na sociálních sítích mají dnes bohužel mnoho prostoru i podvodníci a úchylové. Na druhou stranu vás tam mohou oslovit i muži, kteří jsou sice slušní, ale zoufale sami, a tak v podstatě hledají někoho jen proto, aby nebyli sami. I přes tyto zmíněné výhody je možné se na sociálních sítích seznámit, Chce to jen čas a trpělivost.

  1. Často se vám dívá do očí

Pokud se muži někdo líbí, obvykle se snaží navázat oční kontakt a hlubokým pohledem do očí dává jasně najevo, že stojí o více než přátelství. Pokud s vámi muž udržuje oční kontakt, nejspíše o vás má zájem.

  1. Vyvíjí úsilí v rozhovorech, které vedete

Pokud vás má muž rád, bude se snažit s vámi mluvit takřka o čemkoliv. To, co může začít jako trapná konverzace, může přerůst ve velkou šanci na to se navzájem poznat. Muži někdy nevědí, co mají do konverzace přidat, ale nakonec vám ukážou, že je zajímáte. Poznat to můžete i podle toho, zda vám pečlivě naslouchají a také jakým tónem hlasu na vás mluví.

  1. Chce vám ukázat svou vůdcovskou stránku a že se o vás dokáže postarat.

Někdy to dává najevo i fyzicky: zatáhne břicho, pozdvihne ramena a chodí sebevědomě.

 

  1. Ptá se, jestli máš přítele.

Tak mužů však není tak přímých; spíše kladou nepřímé otázky, aby na to přišli. Je také možné, že se váš nápadník zmíní o tom, že je svobodný v naději, že řeknete „já také“.

8. Žárlí, když mluvíte s jinými muži

Pokud mluvíte s jinými muži, ať už online nebo osobně, vašemu nápadníkovi by to mohlo nasadit brouka do hlavy. Pokud by o vás neměl zájem, nebylo by tomu tak.

9. Chce vám pomáhat s vašimi problémy.

Pokud jde o osobu, do které se muži zamilují, chtějí najít řešení každého problému, o kterém slyší. Budou chtít být vaším rytířem v lesklé zbroji, který vás zachrání.

10. Snaží se vás rozesmát

Tento signál je skvělé sledovat, když jste ve skupině přátel. Pokud zažertuje, a pak se na vás podívá, aby viděl vaši reakci, je to skvělé znamení, že o vás má zájem! Ukazuje to, že hledá vaše schválení nebo se na vás snaží udělat dojem.

11. Svěřuje se vám o svých budoucích plánech

Pokud mluví o svých plánech do budoucna, které jdou nad rámec pouhé propagace zaměstnání, pak je šance, že vás má opravdu rád! Proč? Protože si vás dokáže představit ve své budoucnosti a snaží se zjistit, jestli zapadáte do jeho plánů.

12. Když jste poblíž, změní své chování

Muži reagují na stres jinak než my ženy. Pokud se muž chová trochu jinak než obvykle, například mluví více či méně, je možné, že vás má rád, ale neví, jak to dát najevo.

 

Opera Snímek_2021-10-19_151133_www.google.com

13. Obléká se tak, aby na vás zapůsobil.

Je to jednoduché. Žádné ženě se nelíbí muž, který vypadá jako vagabund. Pokud věnuje svému vzhledu trochu větší úsilí, je pravděpodobné, že na vás chce udělat dobrý dojem.

14. Chce vám kupovat dárečky a finančně vám pomáhat

Muž se vždy chce o svou ženu starat, aby byla šťastná a spokojená, a to i po finanční stránce.

15. Jeho přátelé vás dva nechají o samotě

Pokud přijdete k němu a jeho přátelé vás dva nechají o samotě, není to jen tak. Proč? Protože  evidentně řekl svým přátelům o svých pocitech k vám a jeho přátelé mu tímto chtějí pomoci, aby měl šanci být s vámi o samotě a vyjádřit vám své city.

16. Brání vás, když vás někdo uráží.

Stejně jako ženy, jsou muži obvykle velmi teritoriální, pokud jde o jejich partnera. Pokud vás někdo urazí, váš nápadník se okamžitě ozve.

17. Je vám stále nablízku, když jste nemocná nebo se necítíte dobře.

Muži vždy chtějí pomáhat svým blízkým. Pokud vám váš nápadník nabídne, že vám přinese polévku, uvaří vám zázvorový čaj nebo nějaké dobroty, je patrné, že o vás má starost a že mu na vás záleží.